MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 5908324
nr 590 8324
Byrå
England, 1800-tal, längd. 77 D. 44 H. 78
Kondition: skador
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 13 juli 2009
kl 17:09:43
11/7 18:48:12